There’s a New Refillable in Town!

calculate-your-costs1

Four million disposable one pound propane cylinders are sold every year in California alone.  Consumers are spending around $4.00+ per disposable cylinder, just to be able to use about $0.30 worth of propane gas inside.

Continue reading

Advertisements